Personen:    Bedrag pp:        Gemeente:           Zoek op kaart

Grote route door de Kampina

Fietsen en Eten Door de Kampina Grote route door de Kampina
Praktische info
Organisatie:Fietsen en Eten Door de Kampina
Locatie:Spoordonkseweg 80, 5688 KE Oirschot
Richtprijs: € 39,95

Reserveren / informatie aanvragen

Toevoegen aan 'Mijn favorieten'

Tip een vriend (mail een link)

Omschrijving
Een fietsroute van ongeveer 50 kilometer die begint bij de Spoordonkse Watermolen en het eindigt bij 't Kroegske. U begint deze route tussen 10.00 en 11.00 uur.

De route bevat vijf stops. Bij elke stop ontvangt U een gerecht. Totaal ontvangt U zes gerechten. De prijs van deze route bedraagt € 39,95 per persoon, exclusief de consumpties. Na afloop van de route ontvangt U een evaluatieformulier. Deze route is het gehele jaar mogelijk van donderdag tot en met zondag.

Deze fietstocht die dwars door het uitgestrekte natuurgebied de Kampina gaat waarop 1350 hectare grote reservaat runderen en Ijslandse paarden grazen om de hei te beschermen tegen het oprukkende gras. In het stroomdal van de Beerze, vinden we behalve het ook populierenbossen elzenbroek en een zeer gevarieerd aanbod aan kleinere vegitatie. Voorbeelden hiervan zijn engelwortel, valeriaan, koninginnekruid en allerlei moerasplanten


Reserveren ?
1. U kunt reserveren per mail. Stuur een e mail naar info@fietseneneten.org met duidelijke naamvermelding, adres, postcode, woonplaats en met hoeveel personen U bent. Welke dag wilt U reserveren, welke route wilt U en heeft U bijzonderheden bijvoorbeeld vegetarisch of diabetici.
2. U kunt ook telefonisch reserveren . Bel het volgende telefoonnummer 06-20 88 00 03.

Overige bijzonderheden:
- Fietsen huren is mogelijk . Prijs per fiets is € 6,00 per dag. U dient deze wel van tevoren te reserveren.
- De routes zijn het gehele jaar mogelijk.

Fietsen en Eten Door de Kampina
Spoordonkseweg 80
5688 KE Oirschot

Telefoon: 06-20 88 00 03
www.fietseneneten.nl
info@fietseneneten.org

Open kaart in nieuw scherm en plan uw route
Locatie: Spoordonkseweg 80, 5688 KE Oirschot

Richtprijs: € 39,95
Te bezoeken/boeken: Iedere dag
Periode: Het hele jaar door

Informatie over Fietsen en Eten Door de Kampina:
FietsenenEten.org staat voor een organisatie van verschillende fietsroutes in het Brabantse landschap gecombineerd met een 4 of 5 gangen maaltijd. Elke fietsroute heeft zijn eigen kwaliteit sfeer en indenditeit. Ze zijn zorgvuldig samen met de betrokken ondernemers samengesteld en iedere fietsroute heeft zijn eigen uitstraling. Dus elke fietsroute heeft zijn eigen specifieke kenmerken.

De prijzen van de fietsroutes zijn ook verschillend. Bij de fietsroute staat vermeld wat de prijs is. Bij sommige fietsroutes kunt U fietsen huren en bij sommige fietsroutes is dit helaas niet mogelijk. Ook dit staat bij de fietsroute vermeld. De routes van de fietstocht zijn zorgvuldig gekozen vaak in overleg met de plaatselijke VVV en met de ondernemers
Fietsen en Eten Door de Kampina Grote route door de KampinaFietsen en Eten Door de Kampina Grote route door de Kampina
Fietsen en Eten Door de Kampina Grote route door de KampinaFietsen en Eten Door de Kampina Grote route door de Kampina
Overige activiteiteiten van Fietsen en Eten Door de Kampina:
Fietsen en Eten Door de Kampina Kleine route door de KampinaKleine route door de Kampina - Fietsen en Eten Door de Kampina
Fietsen en Eten in klompenland (Sint-Oedenrode)
lees meer lees meer

Share |
Advertentiegroep bezichtigen (24)
Bakkerijmuseum
Hagelaar
Landkunst
SkonstePlekske
De Stroom
Solex-Rooij
GeldropMierlo
Beukentuin
Watermolen
Boerlevaer
Balloon AIRpoort
Elshorst ontdekjeplekje
Dommeltje
Streekmuseum
Toon Kortomms
Mogelijk gemaakt met steun van:
Mogelijk gemaakt met steun van provincie Noord-Brabant Mogelijk gemaakt met steun van SRE
advertentie toevoegen
Home   |   Over het UITstapje.nl   |   Partners   |   Inloggen   |   Disclaimer   |   Aanmelden nieuwsbrief   |   Organisaties   |   Arrangementen   |   Contact