Personen:    Bedrag pp:        Gemeente:           Zoek op kaart

Lunchroom Kasteelhoeve

Landgoed Kasteel Geldrop Lunchroom Kasteelhoeve

Omschrijving
Lunchroom Kasteelhoeve is dé lunchroom voor elk seizoen.

Gelegen tussen het groen en aan de rivier de Kleine Dommel is de Taveerne uw lunchroom in Geldrop voor of na uw fietstocht of wandeling. De Taveerne zal voor elk seizoen hebben waarnaar u verlangt, in de winter een heerlijke warme erwtensoep en in de zomer een heerlijke frisse salade.

De Taveerne is de daglocatie op Landgoed Kasteel Geldrop Helze 8. De Taveerne combineert de natuur en de historie in haar interieur, wat resulteert in een sfeervolle lunchroom voor jong en oud.

De openingstijden zijn afhankelijk van het seizoen:
Zomerseizoen: 1 maart t/m 31 oktober
Dinsdag t/m zondag 11.00 - 17.00 uur

Winterseizoen: 1 november t/m 28 februari
Zaterdag en zondag 11.00 - 17.00 uur

Voor meer informatie: 040-7874561 of info@kasteelgeldrop-evenementen.nl



Landgoed Kasteel Geldrop
Mierloseweg 1
5662 KA Geldrop

Telefoon: 040 2801230
www.kasteelgeldrop.nl
info@kasteelgeldrop.nl

Open kaart in nieuw scherm en plan uw route
Locatie: Kasteelhoeve, Helze 8, Geldrop

Te bezoeken/boeken: Dinsdag t/m zondag
Periode: Het hele jaar door

Informatie over Landgoed Kasteel Geldrop:
Op het kasteel vinden meer dan 100 huwelijken per jaar plaats, een 8-tal klassieke concerten en er is een expositieruimte voor beeldend kunstenaars. Op zolder is een Oudheidkamer ingericht. Hierin zijn diverse oudheidkundige voorwerpen en andere bezienswaardigheden uit het Geldropse van de afgelopen eeuwen te bezichtigen. In de Bibliotheek is een grote collectie historische boeken aanwezig, die men elke zondagmiddag kan inkijken. Op de overloop van de eerste verdieping hangt een interessante verzameling oude foto´s van Geldrop uit de vorige eeuw.
Het gehele complex is gelegen in een Engelse landschapstuin. Hierin zijn een kinderboerderij, een actief IVN in het voormalige koetshuis en de prachtige bloementuin de Baron z´n Hof gevestigd.

Landgoed Kasteel Geldrop Lunchroom KasteelhoeveLandgoed Kasteel Geldrop Lunchroom Kasteelhoeve
Overige activiteiteiten van Landgoed Kasteel Geldrop:
Landgoed Kasteel Geldrop Op visite bij de BosfreuleOp visite bij de Bosfreule - Landgoed Kasteel Geldrop
Elke woensdagmiddag vanaf 14.00 uur kun je bij de Bosfreule op bezoek komen, daar is ze dol op.
lees meer lees meer
Landgoed Kasteel Geldrop Rondleiding over het landgoedRondleiding over het landgoed - Landgoed Kasteel Geldrop
Vanaf juli 2011 kunt u onder leiding van een gids een rondgang maken over het gehele landgoed.
lees meer lees meer
Landgoed Kasteel Geldrop RondleidingenRondleidingen - Landgoed Kasteel Geldrop
Een enthousiaste groep gidsen van Kasteel Geldrop geven op aanvraag rondleidingen door het kasteel.
lees meer lees meer
Landgoed Kasteel Geldrop Zakelijke bijeenkomsten in stijlZakelijke bijeenkomsten in stijl - Landgoed Kasteel Geldrop
Kasteel Geldrop heeft op de eerste verdieping een aantal zalen waar uw zakelijke bijeenkomst in alle rust kan plaatsvinden.
lees meer lees meer

Share |
Advertentiegroep culinair (22)
Huize bergen
Tate
Recreatieboom
Elshorst streekproducten
Cooking adventure
Brouwerij
Biestheuvel
Watermolen
Groepsuitjes
CleynMierde
De Bollen
SkonstePlekske
Dames
GeldropMierlo
Schutskuil
Mogelijk gemaakt met steun van:
Mogelijk gemaakt met steun van provincie Noord-Brabant Mogelijk gemaakt met steun van SRE
advertentie toevoegen
Home   |   Over het UITstapje.nl   |   Partners   |   Inloggen   |   Disclaimer   |   Aanmelden nieuwsbrief   |   Organisaties   |   Arrangementen   |   Contact